O NAS

Zobacz informacje o R-glass Detailing

Jako Oficjalny partner firmy RR Customs z Kielc w Brzesku jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższa jakość usług w postaci profesjonalnego przyciemnianie szyb METODĄ BEZINWAZYJNĄ, zabezpieczenie lamp oraz montaż folii okiennych w domach i biurach, oklejanie elementów szklanych.

Do przyciemniania i oklejania szyb używamy wyłącznie najlepszej jakości folii, fachową pomoc w doborze folii oraz szybki montaż i niewygórowane ceny Do każdego przyciemnionego samochodu wydajemy stosowny indywidualnie przydzielony atest R43 ISiC oraz pisemną gwarancję na usługę. Oferujemy również usunięcie starej folii z szyb bez pozostawienia rys czy kleju.

Nowa usługa R-Glass Detailing - Oklejanie

W związku z wieloma pytaniami na ten temat od 1.01.2019r. postanowiliśmy powiększyć ofertę i wprowadzamy oklejanie samochód – zmiana koloru dachu, maski, oklejanie elementów karoserii, zabezpieczenie foliami PPF. Zapraszam do kontaktu.

JAKIE OTRZYMUJESZ KORZYŚCI?

R-glass Detailing Brzesko Usługi wykonywane są metodą bezinwazyjną – co oznacza że nie ingerujemy w elementy tapicerki, folię montujemy bez konieczności rozbierania boczków oraz półek.
R-glass Detailing Brzesko Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – cechuje nas profesjonalna usługa oraz duże doświadczenie.
R-glass Detailing Brzesko Na wykonaną usługę udzielamy pisemnej gwarancji .
R-glass Detailing Brzesko Gwarantujemy najniższe ceny w regionie .
R-glass Detailing Brzesko Na każdą usługę przyciemnienia szyb wystawiamy atest Instytutu Szkła i Ceramiki w Krakowie R43 ISiC .
R-glass Detailing Brzesko Czas wykonania usługi max 3h, nie ma konieczności pozostawiania samochodu na kilka dni jak w innych firmach.
R-glass Detailing Brzesko Gwarantujemy bardzo szybkie terminy, dzięki usłudze bezinwazyjnej możemy obsłużyć kilka samochodów dziennie.